Dynamic Discs Tour the Estonia on discgolfi võistlussari, mis on mõeldud kõikidele discgolfaritele. Tegemist on PDGA C-tier võistlussarjaga, mille peatoetajaks on Dynamic Discs. Võistlussarjal on 10 etappi ning etapid toimuvad 13. maist kuni 7. oktoobrini. Võistlussarja slouganiks on “Estonians going to Järva!”. Iga võistlusklassi üldtabeli kolm esimest saavad auhinnaks all-inclusive nädalavahetuse paketi Rootsis Järva discgolfipargis, mis sisaldab laevapileteid, majutust Stay Xtra Hotellis raja lähedal ning nädalavahetuse piletit Järva discgolfiparki.

DynamicDiscs

Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/185973115225169/

Esialgne tuuri ajakava:

13. mai – Saku
20. mai – Dendro
28. mai – Kõrvemaa
10. juuni – Paunküla
8. juuli – Jõekääru
13. august – Kuutsemäe
26. august – Viljandi
9. september – Tuhamägi
23. september – Annikoru
7. oktoober – Vooremäe
Võistlusklassid:
1. Edasijõudnud (PDGA reiting 850+)
2. Harrastajad (PDGA reiting kuni 849)
3. Naised
Osalustasu ja auhinnad: Iga etapi osalustasu on 15€, millest vähemalt 50% läheb võistluse auhinnafondi. Iga klassi 5 parimat autasustatakse Trilogy kinkekaartidega (eeldatavalt 100€, 75€, 50€, 40€, 30€). Lisaks on etappidel ka eriauhinnad vastavalt toetajatele. Auhindadele ei pretendeeri Team64 mängijad.
Peaauhind ja punktisüsteem: Iga võistlusklassi üldtabeli kolm parimat sõidavad 2018. aasta kevadel Rootsi, Järva discgolfiparki. Auhinnaks on all-inclusive nädalavahetuse pakett Rootsis Järva discgolfipargis. Pakett sisaldab laevapileteid, majutust Stay Xtra Hotellis Järva raja läheduses ning nädalavahetuse piletit Järva discgolfiparki. Osalema peab vähemalt viiel etapil, et üldtabelisse saada. Üldtabelisse läheb kirja viie võistluse parim tulemus. Mängija mängib vastavas võistlusklassis terve tuuri vältel, kus esimesel etapil osales isegi kui reiting tõuseb üle 850. Igal võistlusetapil saab vastava klassi esikoht 100 punkti, teine koht 99, kolmas 98, jne.
Võistlusformaat: Trilogy Tour the Estonia võistlussarja etapid on kõik ühepäevased. Võistlused toimuvad laupäeval või pühapäeval ning mängitakse 2 võistlusringi. Minimaalselt on ühel etapil 90 kohta, teatud etappidel kindlasti rohkem. Tegemist on PDGA C-tier võistlusega ning võistlusel jagatakse PDGA reitingut. Võistlusel saab osaleda ka ilma PDGA litsentsita. Registreerimine toimub Skoorin.com keskkonnas. Registreerimise etappe on üks, piirangud puuduvad.
Osalustasu maksmine: Osalustasu maksmine toimub vastava etapi raames. Info koostamisel.
Võistluse korraldajal on õigus teha muudatusi etappide ajakavas ning võistlusformaadis. Iga võistluse kohta tuleb eraldi info Chilli Disc Golf’i Facebooki leheküljel.
Võistluse korraldaja on Disclife koostöös Chilli Disc Golfiga. Rohkem infot: Silver Leetma / 56 220 185 / silver@cdg.ee