Trilogy koosneb kolmest kvaliteetsest discgolfibrändist, mida toodetakse Euroopas, Rootsis Skellefteås – Latitude64, Dynamic Discs ja Westside. Eestis vahendavad Trilogy kettaid Chilli Disc Golf ja DG Evolution.

Üheskoos on loodud ühine kettamüügivõrgustik, erinevad nädalamängud ja võistlussarjad ning keskendutakse ka discgolfi radade ehitusele ja ala arendamisele tervikuna.

Evolution discgolf tegutseb peamiselt Lõuna-Eestis omades peakontorit Tartus. Chilli Disc Golf on Eesti suurim discgolfiklubi, mis veab üle-Eestilist CDG discgolfikogukonda. Kodubaasiks on Tallinn ja CDG Discgolfikeskus aadressil Kassi 12.

TRILOGY

Harri Reimand, DG Evolution: “Peamiseks nimetajaks on #TrilogyFirst! Ühendame oma parimad teadmised ja kogemused, et Latitude64, Westside ja Dynamic Discs oleksid veelgi rohkem mängijate südametes. Tulemas on uusi võistluseid, uue lähenemisega. Jätkuvad loomulikult aga ka juba tuntud ja pikkade traditsioonidega võistumängimised. Sisustatud saab ka kõige lihtsamini leitav discgolfiveeb – www.discgolf.ee.”

Silver Leetma, Chilli Disc Golf: “Oleme Harri ja Evolutioniga ühte usku ehk Trilogy usku. Harri on Trilogy kettaid müünud ja tutvustanud Eesti discgolfirahvale juba pikemat aega. Meie ühine koostöö ja partnerlus aitab Trilogy kui kolmikbrändi levikut Eestis ja Baltikumis veelgi laiendada. Enamik Eesti suuremaid spordipoode on meid usaldanud ning tänu sellele on võimalik Trilogy kettaid osta põhimõtteliselt igast maakonna keskusest.”

“Jätkame kindlasti erinevate võistluste korraldamist – Käpik, Trilogy Tour the Estonia, L64 Festival, Femme võistlused naistele ning soov on läbi viia ka mitmeid Eesti suuremaid karika- ja meistrivõistluseid. Oleme õla alla pannud ka Valgjärve Openile, mille kettasponsoriks on Latitude64. Tegemist on Lõuna-Eesti esimese PDGA A-tier võistlusega, mis leiab aset augusti alguses. Meie üheks prioriteediks Evolutioniga on ka radade ehitus. 2017. aasta tuleb selles osas vägagi huvitav – esimesed kokkulepped on juba sõlmitud ning infot hakkame jagama kui on õige aeg. Ja mis peamine, äratame ellu www.discgolf.ee veebikeskkonna, et tutvustada Trilogy kettaid, müügipunkte, Trilogy ketastega mängivaid mängijaid, Team64 pro-mängijaid ja meie ehitatud radasid. Sotsiaalseks infokanaliks on meil “Pane ketas topsi” Facebooki grupp, kus toimuvad erinevad auhinnamängud ja ketaste tutvustused. Lisaks postitame videosid ja pilte meie ühistest tegemistest. Ühesõnaga töö käib!”

Trilogy kettad on saadaval Rademaris, Extreme Spordis, MatkaSpordis, AT Spordis, Velo Motos, A2K Spordis, Trekker matkapoodides, Hawaii Expressis Saaremaal, Discgolfar.ee’s ja paljudes teistes müügipunktides. Täpse info müügipunktide kohta leiad bännerilt.

muuk3