Mis on Chilli Disc Golf?

cdg

Chilli Disc Golf pole lihtsalt tavaline spordiklubi, vaid klubi inimestelt inimestele. CDG eesmärgiks on propageerida liikuvat ja sportlikku eluviisi ning edendada discgolfi spordiala Eestis ja Baltikumis.

Me teeme seda kõike peamiselt seetõttu, et üheskoos lõbusalt aega veeta, sportida ja luua ühtekuuluvustunnet. Meid on ühtekokku üle 300 liikme.

Chilli Disc Golfi liikmetasu 2016. ja 2017. hooajal on 15€. CDG liige saab mitmekülgset informatsiooni, koolitus- ja sooduspakkumisi ning omab ligipääsu CDG Facebooki kommuunis ja uudiskirjalistis. CDG liikmetele toimuvad spetsiaalsed klubisisesed treeningpäevad, kliinikud ja võistlused. Igal klubi liikmel on ka endanimeline bagtag.

tril

Chilli Disc Golf kuulub alates 1. novembrist 2015 Eesti Discgolfi Liitu

Igal CDG liikmel on õigus omada EDGLi litsentsi. Kui klubi liige pole varem EDGLi litsentsi omanud, siis tuleb tasuda liitumis- ja litsentsitasu 20€ Chilli Disc Golf MTÜ arvelduskontole. Kui varasemalt on EDGLile liitumistasu makstud, siis tuleb litsentsi 2016. hooajaks pikendada. Litsentsi pikendamine maksab 10€.

Antud summa tuleb kanda Chilli Disc Golf MTÜ arvelduskontole – EE102200221062983232 märkides kirjeldusse enda nime.

liitu-cdg

Soovid liituda?

Klubi liikmeks saamiseks ei tule teha muud, kui täita all olev vorm või võtta ühendust meie koordinaatoriga. Oled täpselt ühe sammu kaugusel.. ootame Sind! Rohkem informatsiooni: Silver Leetma CDG klubi eestvedaja / +372 56 220 185 / silver@cdg.ee

Hoia end kursis Chilli Disc Golf tegemistega Facebookis!

Chilli Disc Golfi klubi liitumisvorm

 

Arendame üheskoos Chilli Disc Golfi üle-eestiliseks!

eesti_cdg

Kuna discgolf areneb Eestis ülehelikiirusel, siis otsime erinevatesse maakondadesse potentsiaalseid CDG arendajaid ja koordinaatoreid, kes võtaksid meiega koostöös kohaliku discgolfi kultuuri arendamise enda õlgadele. Chilli Disc Golf pakub enda poolt koordinaatoritele arenguprogrammi, tuge ja kvaliteetset discgolfi varustust hea hinnaga. Oleme klubi inimestelt inimestele ja soovime katta terve Eesti Chilli Disc Golfi nimega. Hoiatame, discgolf on nakkav! Tartu, Pärnu, Viljandi, Rapla, Rakvere, Põlva – ühendame jõud! Kirjuta meile: silver@cdg.ee.